Dovolená v JAR

JAR - JohannesburgJihoafrická republika, o které se říká, že je to svět v jedné zemi, je státem překrásné africké přírody, pohnuté historie, zajímavých měst, ale také velkého množství etnik a národností.

Pokud umíte anglicky, nebude pro vás problém se v JAR domluvit. Angličtina totiž patří mezi oficiální jazyky. Pro vstup do země není požadované žádné vízum, a tak jediným dokladem, který musíte mít vyřízen, než si začnete užívat dovolenou, je cestovní pas, který bude platit ještě minimálně půl roku po vstupu do země. Kromě toho musí být ve vašem pase dvě volné stránky vedle sebe. Už v letadle dostanete vstupní formulář, který je nutné před vstupem do země vyplnit. V případě, že jste ještě před cestou do Jihoafrické republiky navštívili některou jinou africkou zemi nebo některý ze států Jižní Ameriky, musíte být očkován proti žluté zimnici. Jinak není stanoveno žádné povinné očkování.

Nejsnadněji se do této exotické země dostanete pomocí letecké dopravy. Z několika evropských mezinárodních letišť se dá letět přímým spojem rovnou do města Johannesburg. Jestliže budete cestovat z Londýna, trvá celý let přibližně třináct hodin. Z jiné africké země se sem dá přicestovat i po silnici vlastním autem nebo některou z autobusových mezinárodních linek. Také ale můžete přijet po železnici, nebo si zvolit cestu po moři. Ubytovat se můžete v různých ubytovacích zařízeních, od luxusních lodgií v soukromých rezervacích, přes různě zařízené hotely, levnější penziony až po některé z mnoha místních hostelů.

Kromě divoké africké přírody, která láká návštěvníky svou zajímavou faunou i flórou, je v Jihoafrické republice k vidění spousta krásných míst, ať už jde o města jako je Johannesburg, Kapské Město, Durban, nebo o místní národní parky, kterých se zde nachází opravdu velké množství.

Nabídka zájezdů do Jihoafrické republiky na Invia.cz

Vyhledejte si letenku přes Královna.cz

Místo odletu:
Místo příletu:
Datum odletu: (DD.MM.RRRR)
Datum návratu: (DD.MM.RRRR)
© Copyright 2019 | Jihoafrická republika | www.ejihoafrickarepublika.cz
Provozuje: TravelBees.cz